Temsilcilikler


SPI LAZER REZONATÖR

Alman Trumpf firmasının sahibi olduğu, pulsed fiber lazer sistemlerinde dünya lideri olan İngiliz SPI firmasının 8 yıldır imtiyazlı Türkiye temsilciliğini yapmaktayız. Aynı zamanda servis merkezi ve uygulama partneri olduğumuz SPI ile birlikte yüzlerce farklı uygulamada özel çözümler üretebilmekteyiz.

 

Hiçbir sarf malzeme gereksinimi duymadan uzun yıllar çalışabilen fiber lazer teknojisiyle üretilen SPI Fiber Lazerleri ilerleyen teknoloji sayesinde markalama, kaynak ve kesim uygulamalarında da etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Pulsed(Atımlı) ve CW (sürekli dalga) lazer ışını sayesinde lamba pompalı sistemlere göre daha hızlı uygulama imkanı sağlamaktadır. Uzun yıllardır imtiyazlı distribütörlüğünü yaptığımız SPI firması tarafından yetkilendirilmiş mühendislerimiz sayesinde satış sonrası destek mümkün olan en kısa sürede sahada ve bünyemizde yapılmaktadır.

 

SPI Laser 20w-100W arası pulsed lazerler, 500W-6kW arası da Cw lazerleri lazer markalama, lazer kaynak, lazer kesim ve lazer sertleştirme uygulamalarında kullanılmak üzere üretmektedir.

 

 

 

 

 

 

VISION LAMBA POMPALI VE FİBER KAYNAK SİSTEMLERİ

Kalıp tamiratlarında kullanılan tel beslemeli lazer dolgu kaynak sistemleri arasında en uygun marka yetkili distribütörlüğünü yaptığımız Vision Lasertechnik firmasıdır. Almanya menşeili olup 20 yılı aşkın tecrübesiyle 2000 adetin üzerinde makine üretimi yapmıştır. Dünyada ilk defa hiçbir sarf malzeme tüketimi olmayan fiber lazer teknolojisini büyük bir başarı ile dolgu kaynağı uygulamalarında kullanan firmadır.

 

Laser SOS yetkili mühendisleri tarafından alınan eğitimler ve 12 yıllık lazer dolgu kaynağı tecrübesi sayesinde müşterilerimize en hızlı ve etkin çözümü sunmaktayız.

LWI ULTRAFLEXX

LWI V UltraFlexx

Technical Data LWI V FSS 300 W
laser safety class 4
beam source FSS FullSolidState Fibrelaser, Diodes
wavelength 1070 nm
max. pulse energy 30 Joule
max. peak power 3 kW
max. average power 300 W
energy adjustment mode current
voltage 10 - 100 %
pulse width 0,1 - 50 ms /cw
pulse frequency 1-100 hz
pulse fill -
PWM mode 1 - 100 %
focal length 190 mm