Lazerin olduğu her yerde...

Lazerin olduğu her yerde...

Laser SOS, onlarca farklı sektörde hızla büyüyen lazer uygulamaları alanında faaliyet göstermek amacıyla 25 yıl önce kurulmuştur. Lazer yedek parça, makine ve servis hizmetlerine odaklanmış uluslararası genç ve dinamik takımımız sayesinde 200'ün üzerinde farklı lazer sistemine yedek parça sağlayabilen, lazer markalama, kesim ve kaynak sistemleri üretebilen, marka bilinirliği yüksek uluslararası bir tedarikçi olmuştur.

 

Laser SOS Grubu Fiber, Diyot ve Lamba Pompalı Katı Hal Lazer üreticisi olarak 18 farklı sektörde geniş bir uygulama yelpazesi bulunan, Lazer Markalama, Lazer Kesim, Lazer Kaynak gibi lazer sistemlerini üretmekte ve lazer lambaları, lazer rodları, filtreler, aynalar, koruma camları, lensler, flow tube ve plateler, fiber optik kablolar, koruma gözlükleri gibi yüzlerce farklı lazer yedek parça üretimi ve tedariği yapabilmektedir. Ayrıca endüstriyel, medikal ve bilimsel uygulamalarda kulanılan CO2, Nd:YAG, Alexandrite, UV gibi farklı dalga boylarındaki lazerler ve IPL sistemler de tedarik etmekteyiz.

 

Lazerist, Lazerisse, TurcMark, Turcweld ve TurcCut markalarını bünyesinde bulunduran, uluslararası marka konumundaki lider firmaların imtiyazlı temsilcisi olan Laser SOS Türkiye, 100% müşteri memnuyetini ilke edinerek, 18 farklı sektörde uygulama yapan 1000 adetin üzerinde lazer sistemini Türkiye’de üretip 24 farklı ülkeye ihraç etmiştir.

 

Laser SOS küresel olarak, Türkiye, İngiltere, Amerika ve Hindistan'daki tesislerinde ürettiği 10.000 üzerinde lazer sistem teslimatı, 25.000 farklı lazer yedek parça tedariği, 12.000 müşterisiyle uluslararası bir marka olmanın gururunu yaşamaktadır.